OPEX Partneri Kimdir?

Sizleri OPEX Partneri Ekibi ile Tanıştıralım …

Günümüz dünyasında sermayesi güçlü olan şirketler değil, bilgiyi üreten ve değişime hızlı ayak uydurabilen şirketler rekabet avantajı sağlayabilmektedir.

OPEX partneri olarak 2020 yılından bu yana firmalarımıza operasyonel mükemmellik çatısı altında eğitim ve koçluk hizmetleri vermekteyiz. Çalıştığımız şirketleri iş birliği ortağımız olarak görüp verilerine değer katmak üzere oluşturulmuş bir ekibiz.

Şirketimizin adından da anlaşıldığı üzere amacımız; iş birliği içerisinde olduğumuz firmalarla gerçek bir partnerlik sağlayabilmek ve ekip olarak şirketlerin sürekli iyileştirme yolculuklarında uzun dönemli yanlarında olabilmektir. Böylelikle süreçlerine daha hâkim bir şekilde, partnerlerinin hedeflerine destek sağlayarak, doğru strateji ve iyileştirmelerle projelerimizin başarıya ulaşması sağlanmaktadır.

Bununla birlikte hizmetlerimiz sadece üretim ve hizmet sektöründe değil, aynı zamanda bu firmalarda çalışacak olan genç beyinlere rehberlik edecek, kariyer amaçları doğrultusunda yol haritası oluşturabilmelerine destek sağlayacak birçok projede de yer almaktan mutluluk duymaktayız.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve teknolojik gelişmelerle birlikte dijitalleşen dünyada şirketlerin verilerine değer katan, operasyonel mükemmellik yolculuğunda partnerlik sağlayan, müşterilerinin en fazla güvenip tercih ettiği marka olmak.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğu alanlarda, insana ve yaptığı işe saygı duyarak, teknolojik ve bilimsel çalışmalara bağlı kalarak paydaşlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Değerlerimiz

Ekibimiz

Operasyonel Mükemmellik yolculuğunda müşterilerimize rehberlik eden çalışma ekibimiz.

İrem SAYIK YILDIZ

CRM Yöneticisi

Gökhan YILDIZ

Yalın 6 Sigma Uzmanı - MBB

Ömer IŞIK

Dijital Pazarlama Uzmanı

İş Ortaklarımız

Müşterilerimize sunduğumuz hizmette katma değer sağlayan iş ortaklarımız.

entrepub

Operasyonel Mükemmellik için

Opex Partneri ile Tanışın!

Hemen Teklif Alın!